Skocz do zawartości
Zapraszamy do rejestracji. ~Administracja ×

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ RANGĘ

Dziś przychodzimy do was z informacją na zdobycie darmowej rangi ESkillowiec . Aby zdobyć rangę wystarczy umieścić reklamę naszego forum w min 5 miejscach. Reklama musi zawierać nasze zdjęcie, które znajduję się poniżej.

Więcej tutaj

GŁOSUJ I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Głosuj na nasze serwery i weź udział w losowaniu o rangę ESkillowiec Głosowanie będzie się odbywać w każdy 1 dzień miesiąca. Głosy na serwer będą liczone, a więc czym więcej razy zagłosujesz, masz większą szanse na dostanie rangi.

Więcej informacji

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin Forum

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
    1. Korzystanie z portalu eskill.pl jest bezpłatne.
    2. Portal eskill.pl jest udostępniane użytkownikom bezpłatnie w celu przeglądania oraz komentowania materiałów w nim zawartych, wymiany poglądów, ciekawostek i innych informacji.
    3. Każdy użytkownik może żądać usunięcia swoich danych osobowych. Wiąże się to z rezygnacją z korzystania z zasobów serwisu.
    4. Warunkiem korzystania z portalu eskill.pl jest znajomość i akceptacja niniejszego regulaminu.
    5. Administratorzy portalu eskill.pl zastrzegają sobie prawo do czasowego zawieszenia działania portalu bez podania przyczyny.
    6. Administratorzy portalu eskill.pl zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie opublikowania ich na stronach portalu.
    7. Rejestrując się na portal eskill.pl i każdorazowo logując się na założone konto - automatycznie wyrażasz zgodę na warunki oraz postanowienia niniejszego regulaminu.

II. TREŚCI NA PORTALU
    1. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczane na portalu eskill.pl. Wszystkie treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami ich autorów. Korzystanie przez użytkowników z materiałów opublikowanych w Portalu eskill.pl nie wymaga zgody Administratorów. W przypadku wykorzystania materiałów prosimy o podanie ich źródła: eskill.pl. W serwisie zamieszczane są także utwory, co do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim. Ich wykorzystanie przez internautów wymaga zgody właścicieli tych materiałów. W przypadku naruszenia prawa autorskiego zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo autorskie i prawa pokrewne.
    2. Treści zamieszczane na portalu eskill.pl, powinny mieć charakter związany z służbami, urzędami i innymi instytucjami Rzeczypospolitej Polskiej i innych krajów.
    3. Treści zamieszczane na Portalu eskill.pl powinny być zamieszczane w odpowiednich, przygotowanych przez administratorów kategoriach tematycznych. Posty należy dodawać w odpowiednich tematach, pisanie nie na temat jest niedozwolone.
    4. Nie zakładaj tematów dotyczących tych samych lub bardzo podobnych problemów, które już istnieją na Portalu. Swoje opinie wyrażaj w dostępnych na Portalu wątkach, nie twórz nowych bez potrzeby. Tematy zdublowane będą bez ostrzeżenia blokowane lub kasowane.
    5. Zabrania się publikować na portalu eskill.pl treści komercyjnych (np. reklam, komunikatów i linków do takich treści).
    6. Zabrania się publikowania na portalu eskill.pl treści niezgodnych z prawem RP i międzynarodowym oraz sprzecznych z zasadami współżycia społecznego wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, zawierające treści pornograficzne, faszystowskie, wulgarne, propagujące używki lub przemoc, obrażające uczucia religijne, naruszające prawa innych osób, itp.
    7. Zabrania się publikowania na portalu eskill.pl treści naruszających prawa autorskie, znaki towarowe jakichkolwiek osób trzecich oraz linków do innych stron internetowych nie będących związanymi z treścią postu.
    8. Zabrania się publikowania na portalu eskill.pl treści obrażających w jakikolwiek sposób innych Użytkowników.
    9. Posty na Portalu eskill.pl muszą zawierać wyłącznie informacje, komentarze lub opinie związane z pytaniem/problemem postawionym w temacie. Nie dopisuj odpowiedzi, które nie wnoszą nic nowego do dyskusji, są powieleniem lub wyrażeniem poparcia dla poprzednich postów. Staraj przekazać się jak najwięcej potrzebnych informacji.
    10. Na Portalu eskill.pl panuje całkowity zakaz używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne lub obraźliwe.
    11. Nie wyzywaj nikogo. Pamiętaj, że Twoje słowa świadczą o Tobie.
    12. Nie pisz kilku wyrazów lakonicznych postów bez uzasadnienia swoich racji, kiedy jest to wymagane.
    13. "Nabijanie" postów, dla podwyższenia swojej rangi będzie skutkowało wyłączeniem, ostrzeżeniem, a w ostateczności zbanowaniem.
    14. Prywatne lub mało ważne sprawy załatwiaj poza Portalem. Możesz skorzystać z PW, chata, e-maila, Gadu-Gadu lub innych komunikatorów.
    15. Nie odpowiadaj na posty łamiące regulamin. Nie kontynuuj kłótni. Nie pouczaj innych - od tego są moderatorzy.
    16. Szanuj zdanie innych. Każdy może mieć odmienne zdanie w danej sprawie.
    17. Zawsze sprawdzaj swój tekst przed wysłaniem - może się okazać, że będzie on nieczytelny dla innych lub zrozumiany nie tak, jak powinien. Staraj się poprawiać wszystkie błędy, zwracaj szczególną uwagę na poprawną ortografię i gramatykę! . Nie formatuj specjalnie tekstu bez potrzeby, nie nadużywaj wytłuszczeń, dużych rozmiarów czcionek czy kolorów. Zwracaj uwagę na polskie znaki i interpunkcję.
    18. Zabrania się jednak publicznej krytyki Użytkowników robiących błędy przez innych Użytkowników - taka krytyka może się odbywać wyłącznie poprzez wysyłanie wiadomości prywatnych. Rażące błędy ortograficzne mogą być uwypuklane przez Administratora i Moderatorów w celu uniknięcia ich powielania przez innych Użytkowników.
    19. Zgodnie z "Etykietą" zabronione jest pisanie postów WIELKIMI LITERAMI - oznacza to krzyk i jest nieczytelne. Takie posty będą usuwane.
    20. Posty i tematy nie wnoszące nic do dyskusji, będą kasowane.

III. UŻYTKOWNICY I GRUPY
    1. Czytanie treści zawartych na portalu eskill.pl nie wymaga posiadania statusu użytkownika zarejestrowanego.
    2. Użytkownicy zarejestrowani mogą korzystać ze wszystkich usług Portalu, a także ze wszystkich przywilejów im przysługujących, mogę także komentować artykuły oraz wszelkie inne treści zawarte w portalu eskill.pl.
    3. Użytkownicy zarejestrowani zdobywają "rangi" świadczące o ich udziale w dyskusjach na Portalu.

IV. MODERATORZY
    1. Każdy moderator opiekuje się danymi działami na Portalu. Naruszenia regulaminu powinny zostać zgłoszone do moderatora odpowiedzialnego za dział, w którym popełniono wykroczenia.
    2. Zadaniem moderatorów Portalu jest m.in. regularne utrzymywanie porządku na Portalu, i pomoc użytkownikom.
    3. Zdanie moderatora jest ostateczne i nie może być podważone przez żadnego użytkownika.

V. NEWSLETTER
    1. Newsletter w wersji elektronicznej jest udostępniany bezpłatnie jako plik w formacie HTML.
    2. Osoba chcąca zaprenumerować newsletter musi:
    • wypełnić formularz rejestracyjny podając swoje dane,
    • odpowiedzieć na e-mail z prośbą o potwierdzenie subskrypcji;
    3. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do wysyłania innych, niezapowiedzianych wiadomości (np. życzeń świątecznych, pilnych wiadomości o nowo realizowanych programach, ogłoszeń itp.) do subskrybentów czasopisma.
    4. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do usunięcia z listy subskrybentów czasopisma osoby naruszające niniejszy regulamin.
    5. Każda osoba subskrybująca czasopismo może w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. W tym celu należy wypełnić formularz rezygnacji z subskrypcji i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.
    6. Redakcja portalu nie odpowiada za treść ogłoszeń dołączanych do czasopisma.

VI. SANKCJE
    1. Nieprzestrzeganie zasad zamieszczonych w niniejszym regulaminie będzie skutkowało ograniczeniem dostępu do portalu eskill.pl
    2. Użytkownik wypowiadający się na portalu eskill.pl ponosi wszelkie konsekwencje prawne za swoją wypowiedź.
    3. Użytkownicy nie stosujący się do wskazówek, lub nakazów Administratorów, będą mieli ograniczony dostęp do portalu eskill.pl.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
    1. Administratorzy portalu eskill.pl zastrzegają sobie prawo do ujawnienia tożsamości. Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na Portalu.

Pozdrawiamy Administracja ESkill.pl

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pamiętaj, że ESkill to nie tylko forum

Dołącz do nas:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania