Skocz do zawartości
Zapraszamy do rejestracji. ~Administracja ×

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ RANGĘ

Dziś przychodzimy do was z informacją na zdobycie darmowej rangi ESkillowiec . Aby zdobyć rangę wystarczy umieścić reklamę naszego forum w min 5 miejscach. Reklama musi zawierać nasze zdjęcie, które znajduję się poniżej.

Więcej tutaj

GŁOSUJ I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Głosuj na nasze serwery i weź udział w losowaniu o rangę ESkillowiec Głosowanie będzie się odbywać w każdy 1 dzień miesiąca. Głosy na serwer będą liczone, a więc czym więcej razy zagłosujesz, masz większą szanse na dostanie rangi.

Więcej informacji

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Gracze Margonem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, Witam, Cześć i Czołem! 

Przychodzę do was z pytaniem czy posiadamy tutaj graczy gry Margonem? 

Ja grałem za młodych lat, lecz po jakimś czasie przestałem grać. 

Jeżeli gracie lub graliście to na jakich światach i jakie mieliście lvl. Może i ja bym wrócił na stare śmieci...

Odnośnik do odpowiedzi

No powiem Ci, żeś mnie zaskoczył hah

Całą przygodę z Margonem to zacząłem jak mi starszy brat pokazał i na komputerach w szkole w klasie chyba 3, expiłem mu postacie xD Jakieś 6-7 lat temu zacząłem grać sam, ale jak wszystko - po czasie się znudziło. Nie pamiętam na jakich światach i postaci szczerze też niezbyt pamiętam, ale kojarzę tak mniej więcej jedną: Paladyn, chyba na Aether, lvl coś koło 250. Niestety straciłem dostęp do tego konta a wraz z nim wszystkie postacie. Zaskoczył mnie ten temat, bo wróciłem do Margonem jakieś 3 dni temu xD (po wieloletniej przerwie) - z sentymentu gram Paladynem na Aether,  lvl 27

Zapraszam do wypowiedzi, z chęcią podyskutuję 🙂 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślałem o Wojowniku lub Magu na Telawel, ale wiadmo, wszystko trzeba obgadać 🙂

Odnośnik do odpowiedzi