Skocz do zawarto┼Ťci
Zapraszamy do rejestracji. ~Administracja ├Ś

NOWY WYGL─äD FORUM!

Jako i┼╝ ┼╝e dopiero zaczynamy nasz─ů przygod─Ö wszystkiego si─Ö uczymy. Styl zosta┼é kupiony i nie jest on wzi─Öty jako pierwszy lepszy z internetu, lecz takie te┼╝ maj─ů swoj─Ö b┼é─Ödy. Widzisz jaki┼Ť b┼é─ůd, kt├│ry wymaga poprawki?

Zg┼éo┼Ť go w tym temacie

DONATOR/VIP

DONATOR oraz VIP s─ů to rangi premium na naszym forum. Chcesz nas wesprze─ç i pom├│c nam z rozwojem sieci? Chcesz sie wyr├│znia─ç i posiada─ç rang─Ö premium?

Przejdż do działu

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz sw├│j w┼éasny serwer i szukasz sieci? Je┼╝eli podoba ci si─Ö nasza sie─ç i uwa┼╝asz ┼╝e to w┼éa┼Ťnie tw├│j serwer powinien zosta─ç tutaj dodany nie czekaj!

Do┼é─ůcz do nas

[Zaakceptowane] [Redaktor] - never

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Miłosz

Nick: never

Opisz siebie: Mam na imi─Ö Mi┼éosz, mam 16 lat. Od urodzenia mieszkam w Krakowie. Ucz─Öszczam do ZSE, oczywi┼Ťcie w Krakowie, obra┼éem kierunek technik informatyk. Pomimo tego, ┼╝e lubi─Ö gra─ç w gry i biernie korzysta─ç komputera, od ponad 10 lat moj─ů pasj─ů jest hokej na lodzie. Lubi─Ö aktywnie sp─Ödza─ç wolny czas, ale zawsze znajd─Ö chwil─Ö, ┼╝eby pogra─ç w jakie┼Ť gierki, czy popisa─ç na forum. Staram si─Ö by─ç mi┼é─ů i bezkonfliktow─ů, a zarazem zdystansowan─ů osob─ů. Do┬áproblem├│w podchodz─Ö obiektywnie i bezstronnie, co daje mi szersze pole do zobaczenia danej sytuacji z r├│┼╝nych perspektyw. Lubi─Ö pomaga─ç i tak te┼╝ Wam drodzy u┼╝ytkownicy, chcia┼éem, pom├│c w tym trudnym dla wszystkich okresie, albo chocia┼╝ wam go umili─ç obejmuj─ůc posad─Ö redaktora.

Mia┼ée┼Ť ju┼╝ kiedy┼Ť do czynienia z t─ů rang─ů? M├│wi─ůc szczerze to nie, ale od czego┼Ť trzeba zacz─ů─ç. Szybko si─Ö ucz─Ö, wi─Öc jestem pewny, ┼╝e b┼éyskawicznie┬ápod┼éapi─Ö temat ­čÖé┬á

Kontakt: Forum, Steam, Discord, Facebook

• Superka 1

Kiedy awans? ­čĄú

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na Tak!

+ Aktywno┼Ť─ç

+ Ch─Öci do pomocy

+ Wiek

//

Pozdrawiam  Devvii

• Superka 1

Pomogłem?

Zostaw + rep ­čÖé

Nie pomogłem?

Zostaw - rep ­čś×

//

Pomoc objęta 24/7 

@ETN NIE WYRABIA!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tak, Przydałaby się osoba do robienia ciekawszych rzeczy.
+wiek
+ch─Öci
-do┼Ťwiadczenie, ale to zawsze trzeba kiedy┼Ť zacz─ů─ç

• Superka 1

200.gif

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Podanie zaakceptowane.png

Pomogłem?

Zostaw + rep ­čÖé

Nie pomogłem?

Zostaw - rep ­čś×

//

Pomoc objęta 24/7 

@ETN NIE WYRABIA!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy   0 u┼╝ytkownik├│w

Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Pami─Ötaj, ┼╝e ESkill to nie tylko forum

Do┼é─ůcz do nas:

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki u┼╝ytkowania