Skocz do zawartości
Zapraszamy do rejestracji. ~Administracja ×

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ RANGĘ

Dziś przychodzimy do was z informacją na zdobycie darmowej rangi ESkillowiec . Aby zdobyć rangę wystarczy umieścić reklamę naszego forum w min 5 miejscach. Reklama musi zawierać nasze zdjęcie, które znajduję się poniżej.

Więcej tutaj

GŁOSUJ I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Głosuj na nasze serwery i weź udział w losowaniu o rangę ESkillowiec Głosowanie będzie się odbywać w każdy 1 dzień miesiąca. Głosy na serwer będą liczone, a więc czym więcej razy zagłosujesz, masz większą szanse na dostanie rangi.

Więcej informacji

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Wiadomość dodana przez feaccik,

Niestety ale jak sam ująłeś że się szybko denerwujesz i posiadanie rang Administratora na innym serwerze dyskwalifikuje cię z posiadania rangi na tym serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Na tym serwerze miałem 4 nicki : TymTii , GopnikGaming , BabushkaGaming a teraz mam TsarGaming

2. 15 lat

3. Team speak mg pobrać , posiadam discord oraz działający mikrofon

4. Na serwer przyszedłem kiedy miał 4 dni (jakoś sierpień wrzesień 2019) - w godzinach może być to ponad 200 godz.

5. Jestem codziennie na dsc - zwykle tygodniowo gadam na dsc ok. po 20-25 godzin

6. Nie - ani razu

7. O sobie mogę powiedzieć wiele lecz jeżeli chodzi o aplikację do rangi napiszę moje dobre i złe strony które najbardziej odzwierciedlają się w mc.

a) Staram się być miły oraz kulturalny dla innych

b) Moją dobrą stroną w mc jest również pvp oraz budowanie

c) Dobrze idzie mi nawiązywanie znajomości

d) Zwykle sprawie rozwiązuję problemy oraz konflikty

e) Inni mogą mi zaufać

f) w miarę duża wiedza w wielu kierunkach

g) w niektórych przypadkach szybko się denerwuję

8. "Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?" - już od dłuższego czasu jestem na tym serwerze i myślę że przydała by się osoba która potrafiła by 

się zająć tymi sprawami - również szybko bugi oraz dziury w zabezpieczeniach serwera 

9. Jestem administratorem na 2 serwerach oraz na 2 jestem builderem . W mc mam ponad 13k godzin. 

10. ortografia 10/10 a interpunkcja raczej 8.5/10

11. Tak

12. Jestem założycielem 3 serwerów discord (20 członków , 43 członków oraz jeden z 36 członkami) , a co do serwerów mc napisałem powyżej

Edytowane przez TymTii
Odnośnik do odpowiedzi

Podanie odrzucone.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pamiętaj, że ESkill to nie tylko forum

Dołącz do nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania