Skocz do zawartości

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ RANGĘ

Dziś przychodzimy do was z informacją na zdobycie darmowej rangi ESkillowiec . Aby zdobyć rangę wystarczy umieścić reklamę naszego forum w min 5 miejscach. Reklama musi zawierać nasze zdjęcie, które znajduję się poniżej.

Więcej tutaj

GŁOSUJ I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Głosuj na nasze serwery i weź udział w losowaniu o rangę ESkillowiec Głosowanie będzie się odbywać w każdy 1 dzień miesiąca. Głosy na serwer będą liczone, a więc czym więcej razy zagłosujesz, masz większą szanse na dostanie rangi.

Więcej informacji

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Houdini

Weteran
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Other groups

Opiekun [TS3] Opiekun Discord

Reputacja

13 Dobry1 obserwujący

O Houdini

 • Tytuł
  Inspektor

Ostatnie wizyty

192 wyświetleń profilu
 1. Houdini

  [#8] Suchar Dnia

  Jak na suchar dobre, ale średnie😕
 2. Houdini

  Kto pod tobą odpowie?

  Nie Feaccik
 3. Houdini

  [#3] Suchar Dnia

  Ło jezu, dej Pan no wody, bo za sucho
 4. Houdini

  Urodziny Devvi

  Dzisiaj są takie nowiny, że nasz Devii ma 18 urodziny. Z tej okazji najlepszego i baw się z nami jeszcze do 2040 😄 Życzy Redakcja Eskill
 5. Houdini

  Głosowanie na serwery

  1. ★ ONLY MIRAGE ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 2. ★ ONLY AWP ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 3. ★ ONLY MIRAGE#2 ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 4. ★ PAINTBALL ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 5. ★ ONLY DD2 ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe
 6. Houdini

  Wyraz na ostatnią literę

  neandertalczyk
 7. Houdini

  Kto pod tobą odpowie?

  Nie Feaccik?
 8. Houdini

  [Zaakceptowane] Podanie na Admina

  Tak +składka +SM +wiek
 9. Houdini

  [Odrzucone] admin

  Na nie - wygląd podania - często jesteś na serwerze i dlatego masz 76 min? + wiek Pograj więcej i postaraj się o wygląd podania to będę na tak.
 10. Witam Otwieram szybką rekrutacja na admina na serwerze Discord. Zapraszam do pisania w postach pod tym tematem. Powodzenia! Wymagania: Min. 5 postów na forum, Min. 15 lat, Mikrofon sprawny, Aktywność na serwerze Podstawowa wiedza na temat TeamSpeak'a Wzór: Imię: Nick: Wiek: Twoje doświadczenie: Opisz siebie: Byłeś już administratorem ts?: Ile możesz poświęcić czasu?: Posiadasz mikrofon?:
 11. Witam Otwieram szybką rekrutacja na admina na serwerze Discord. Zapraszam do pisania w postach pod tym tematem. Powodzenia! Wymagania: Min. 5 postów na forum, Min. 15 lat, Mikrofon sprawny, Aktywność na serwerze Zapraszanie znajomych Wzór: Imię: Nick: Wiek: Opisz siebie: Znajomość Discord [w skali 1-10]: Mikrofon [TAK/NIE]: Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord?:
 12. Houdini

  Głosowanie na serwery

  1. ★ ONLY MIRAGE ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 2. ★ ONLY AWP ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 3. ★ ONLY MIRAGE#2 ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 4. ★ PAINTBALL ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe 5. ★ ONLY DD2 ★ [Gotowe/Brak]: Gotowe
 13. Houdini

  [#2] Suchar Dnia

  Najczęściej zwracany produkt - Alkohol.

Pamiętaj, że ESkill to nie tylko forum

Dołącz do nas:

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania