Skocz do zawartości

NOWY WYGLĄD FORUM!

Jako iż że dopiero zaczynamy naszą przygodę wszystkiego się uczymy. Styl został kupiony i nie jest on wzięty jako pierwszy lepszy z internetu, lecz takie też mają swoję błędy. Widzisz jakiś błąd, który wymaga poprawki?

Zgłoś go w tym temacie

DONATOR/VIP

DONATOR oraz VIP są to rangi premium na naszym forum. Chcesz nas wesprzeć i pomóc nam z rozwojem sieci? Chcesz sie wyrózniać i posiadać rangę premium?

Przejdż do działu

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Baku

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Baku

  • Tytuł
    Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Administrator forum powinien posiadać troszkę dojrzałości, przyzwolitości i powinien być jakimś wzorem do naśladowania dla uzytkowników. Gostek też nie panuje nad emocjami i bardzo szybko się wkurza na przykład gdy ktoś go zabije na jakimś serwerze to od razu wybucha agresją i zaczyna ostro wyzywać tą osobę która go zabiła. Jeszcze kłamie ludzi, że jest wielkim "hackerem" którym nie jest, on nawet nie ma pojęcia jakie znaczenie ma słowo hacker. Wyłączy forum w ACP i myśli, że jest Bonzo. Z czasem się dowiecie jaki na prawde jest. Odradzam współpracy z tą osobą.

Pamiętaj, że ESkill to nie tylko forum

Dołącz do nas:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania