Skocz do zawartości

ZDOBĄDŹ DARMOWĄ RANGĘ

Dziś przychodzimy do was z informacją na zdobycie darmowej rangi ESkillowiec . Aby zdobyć rangę wystarczy umieścić reklamę naszego forum w min 5 miejscach. Reklama musi zawierać nasze zdjęcie, które znajduję się poniżej.

Więcej tutaj

GŁOSUJ I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU

Głosuj na nasze serwery i weź udział w losowaniu o rangę ESkillowiec Głosowanie będzie się odbywać w każdy 1 dzień miesiąca. Głosy na serwer będą liczone, a więc czym więcej razy zagłosujesz, masz większą szanse na dostanie rangi.

Więcej informacji

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 21.02.2021 uwzględniając wszystkie działy

  1. Twój nick: Devvi_Ivs Nick oosby na, która jest Pochwała: @RumcajsJumper Opis: Chciałabym tej osobie naprawdę podziękować z całego serduszka. Pomaga nam jak może mam na myśli przy serwerach jak i na forum kiedy tylko ma czas, gdyby nie on to Only Awp dalej były by bez map 😁. Sam w Sobie jest to wspaniała osoba i bardzo miła a jego największą zaletą to pomaganie innym. Jeszcze raz dziękuję za wszystko ❤️
    2 punkty
  2. 1.Awans / Degradacja : Degradacja 2.Nick : @蠍座. 3.Z rangi : Admin Mirage #1 4.Na rangę : Użytkownik 5.Powód : Brak wykonywania obowiązków / Brak aktywności
    0 punktów

Pamiętaj, że ESkill to nie tylko forum

Dołącz do nas:

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania