Skocz do zawartości

NOWY WYGLĄD FORUM!

Jako iż że dopiero zaczynamy naszą przygodę wszystkiego się uczymy. Styl został kupiony i nie jest on wzięty jako pierwszy lepszy z internetu, lecz takie też mają swoję błędy. Widzisz jakiś błąd, który wymaga poprawki?

Zgłoś go w tym temacie

DONATOR/VIP

DONATOR oraz VIP są to rangi premium na naszym forum. Chcesz nas wesprzeć i pomóc nam z rozwojem sieci? Chcesz sie wyrózniać i posiadać rangę premium?

Przejdż do działu

POSZUKUJEMY SERWERÓW DO SIECI!

Posiadasz swój własny serwer i szukasz sieci? Jeżeli podoba ci się nasza sieć i uważasz że to właśnie twój serwer powinien zostać tutaj dodany nie czekaj!

Dołącz do nas

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 23.05.2021 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1.Awans / Degradacja :Awans 2.Nick : @ruf0 3.Z rangi : Grafik 4.Na rangę : Junior Admin 5.Powód : Decyzja Administracji. Miły chłopczyk ❤️
  2 punkty
 2. Administrator forum powinien posiadać troszkę dojrzałości, przyzwolitości i powinien być jakimś wzorem do naśladowania dla uzytkowników. Gostek też nie panuje nad emocjami i bardzo szybko się wkurza na przykład gdy ktoś go zabije na jakimś serwerze to od razu wybucha agresją i zaczyna ostro wyzywać tą osobę która go zabiła. Jeszcze kłamie ludzi, że jest wielkim "hackerem" którym nie jest, on nawet nie ma pojęcia jakie znaczenie ma słowo hacker. Wyłączy forum w ACP i myśli, że jest Bonzo. Z czasem się dowiecie jaki na prawde jest. Odradzam współpracy z tą osobą.
  2 punkty
 3. 1.Awans / Degradacja : Degradacja 2.Nick : @ never 3.Z rangi : Moderator 4.Na rangę : Zasłużony 5.Powód : Brak aktywności.
  1 punkt
 4. 1.Awans / Degradacja :degradacja 2.Nick : @NeGaTywNy 3.Z rangi : Zarząd 4.Na rangę : Uzytkownik 5.Powód : Ranga na innym forum i kłamstwo
  1 punkt
 5. W trybie natychmiastowym zostajesz zdegradowany z A@. Nie powiedziałeś nam ze posiadasz rangę na innym forum. Na dodatek jesteś technikiem JB ( na innej sieci ) i robisz serwer JB ( u nas ) nie podoba mi się to co robisz. Tyle z mojego gadania. Zaufanie miałeś i aktualnie go tracisz na stale. // Zmiana nicku nie pomoże na innym forum 😛.
  1 punkt
 6. @NeGaTywNytak ale się to mówi kiedy się dostaje range najwyższa i gada się to właścicielowi a nie siedzi cicho
  1 punkt
 7. Na tak +pprogramy +wiek +znam cie -konto pod podanie
  1 punkt
 8. rogram, którym się posługujesz (Gimp, Photoshop, Corel, Cinema 4D, AutoDesk): Gimp W czym się specjalizujesz (Avatary, Sygnatury, Tapety, Userbary, Plakaty, Tła, itd.): All Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki (Miesiące, lata..): 1 rok juz bedzie Dlaczego ja [Napisz dlaczego mamy Cię przyjąć (Bo jestem fajny, bo tak itp. będą nagradzane warnem)]: siedze w tym juz w rok @Kabesie cieszyl jak robilem mu dobre avatarki wiec nie trzeba duzo juz pisac Linki do 3 Zrealizowanych zleceń: Jak narazie u nikogo nie bylem robilem prywatne Pięć Twoich prac:
  1 punkt
 9. Chciałem się pożegnać z wami, myślałem że zostanę na dłużej lub na stałe ale nadszedł ten czas że muszę się z wami pożegnać już na stałe z powodu braku czasu, fajnie było ale nic na to nie mogę poradzić, życzę dalszego rozwoju sieci @ETN & @JustMe --> Wam najbardziej dziękuje za danie mi szansy na posadzie Moderator oraz Redaktor @never --> Nie mam ci nic do powiedzenia bo ciebie nie znam aż tak dobrze trzymaj się 🙂 @Neyst --> Nie miałem ciebie okazji poznać ale wydajesz mi się spoko trzymaj się
  1 punkt
 10. Jakie jest Wasze ulubione danie
  1 punkt
 11. Proste że pierogi od babci 😄
  1 punkt
 12. ✘ Minimum 15 lat : mam 13 lat ale mam nadzieje ze Bendzie wyjątek... ✘ Minimum 10 godzin spędzonych na serwerze :10h ✘ Minimum 7 dni na forum (od daty rejestracji) :1dzien ✘ Brak ostrzeżeń na koncie :0 ✘ Niekaralność na serwerze :0 ✘ Podstawowa znajomość języka angielskiego :dobra ✘ Dzienny czas gry :7h ✘ Znajomość SourceMod[1/10] :5 ✘ Link do konta steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199148823637/ ✘Zachowanie: NON TOXIC i staram się być miły. ✘Doświadczenie:Byłem kiedyś adminem. PLZ
  1 punkt

Pamiętaj, że ESkill to nie tylko forum

Dołącz do nas:

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania